Sieci energetyczne

ELPRIM Sieci Elektryczne i Teletechniczne

SIECI PRZESYŁOWE NN, ŚN I WN

Oferujemy kompleksowe wykonanie inwestycji z zakresu budowy i przebudowy linii kablowych i napowietrznych:

 - NISKIEGO NAPIĘCIA

 - ŚREDNIEGO NAPIĘCIA

 - WYSOKIEGO NAPIĘCIA

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do wykonywania prac pod napięciem PPN, montażu głowic i muf średniego i wysokiego napięcia do 110kV. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu pełen zakres usług związanych z budową oraz przebudową lini napowietrznych i kablowych od projektu do odbioru końcowego. 

OŚWIETLENIE

W naszej ofercie znjadą Państwo usługi związane z projektowaniem i wykonywaniem zadań związanych z przebudową i budową oświetelnia:

 - ULICZNEGO

 - PRZEMYSŁOWEGO

 - DEKORACYJNEGO

W przeciągu wielu lat działalności uczestniczyliśmy w projektowaniu i wybudowaniu wielu inwestycji związanych z oświetleniem dróg, placów, parkingów oraz obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej. Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze i wykonaniu dostosowanego do potrzeb oświetlenia.

 

BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE 

Firma ELPRIM świadczy szeroki zakres usług w ramach budownictwa mieszkaniowego. Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji:

 - ELEKTRYCZNYCH

 - TELETECHNICZNYCH

 - BEZPIECZEŃSTWA

Projektujemy i wykonujemy instalacje wraz z infrastrukturą towarzyszącą, zasileniem placu budowy oraz obsługą energetyczną inwestycji. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Wykonaliśmy dotychczas instalacje w ponad 3 000 mieszkań na terenie Wrocławia, Opola, Gdańska, Poznania, Warszawy, Polanicy Zdrój oraz Krakowa. Zaufało nam wielu deweloperów.

ROZDZIELNIE I STACJE TRAFO

W naszej wieloletniej pracy zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy szereg inwestycji związanych z budową stacji i rozdzielni energetycznych:

 - ROZDZIELCZYCH

 - PRZESYŁOWYCH

 - TRANSFORMATOROWYCH

Oferujemy kompleksowe wykonanie stacji i rozdzielni energetycznych wolnostojących, zabudowanych, słupowych według indywidualnych potrzeb. Modernizujemy istniejące systemy. Zajmujemy się opomiarowaniem, badaniami, nastawami oraz uruchomieniami każdego rodzaju stacji. 

   

 

Ostatnio wykonane realizacje
Tor Wrotkarski Wrocław
W ramach zadania wykonaliśmy kompleksowo wszystkie sieci elektroenergetyczne i teletechniczne wraz z dostawą i uruchomieniem stacji 20/0,4kV.
Huta Miedzi Głogów
Wykonanie kompletnej elektroenergetycznej linii kablowej 110kV relacji Głogów Huta I - BST Brzostów o długości ponad 5 600m.
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych we Wrocławiu
Rozbudowa wewnętrznych i rozdzielczych sieci teleinformatycznych miedzianych i światłowodowych wraz z budową systemu alarmowego.
Informacje o nas

Firma ELPRIM działa na polskim rynku od 2003 roku. Działamy na rynku usług elektro-energetycznych oraz teletechnicznych. Zajmujemy się wykonywaniem, projektowaniem i serwisem instalacji elektrycznych i teletechnicznych na terenie całego kraju, terytorium Unii Europejskiej i poza nim. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług w zakresie prac projektowych, budowlanych, instalacyjnych i utrzymaniowych. W swojej działalności szczególnie zwracamy uwagę na profesjonalizm zatrudnianej kadry i jej wysokie kompetencje.

Dowiedz się więcej
Kariera

Jeśli jesteś kreatywny - dołącz do Nas!zobacz aktualne oferty pracy