Sieci teletechniczne

ELPRIM Sieci Elektryczne i Teletechniczne

SIECI TELETECHNICZNE

Firma ELPRIM od początku działalności zrealizowła szerego projektów związanych z budową sieci teletechnicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo realizacje związane z budową:

 - SIECI LAN

 - SIECI SZEROKOPASMOWYCH

 - SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH

-  KANALIZACJI TELETECHNICZNEJ

-  MIKROKANALIZCACJI

Nasze wieloletnie doświadczenie w budowie sieci teletechnicznych liniowych oraz wewnątrzobiektowych daje gwarancję wykonania usługi kompleksowo. Posiadamy certyfikaty między innymi takich producentów jak: MOLEX, SCHRACK, 3M, DIGITUS, BELDEN, RAYCHEM.

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

Firma ELPRIM oferuje kompleksowe wykonanie systemów zarządzania budynkiem oraz systemów bezpieczeństwa w zakresie:

 - INSTALACJI CCTV

 - INSTALACJI ODDYMIANIA

 - INSTALACJI SSWIN

-  INSTALACJI SAP

- INSTALACJI RTV-SAT

- SYSTEMÓW BMS

Pomagamy w doborze systemów dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Projektujemy i wykonujemy systemy bezpieczeństwa opierając się na producentach znanych marek.

Ostatnio wykonane realizacje
Tor Wrotkarski Wrocław
W ramach zadania wykonaliśmy kompleksowo wszystkie sieci elektroenergetyczne i teletechniczne wraz z dostawą i uruchomieniem stacji 20/0,4kV.
Huta Miedzi Głogów
Wykonanie kompletnej elektroenergetycznej linii kablowej 110kV relacji Głogów Huta I - BST Brzostów o długości ponad 5 600m.
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych we Wrocławiu
Rozbudowa wewnętrznych i rozdzielczych sieci teleinformatycznych miedzianych i światłowodowych wraz z budową systemu alarmowego.
Informacje o nas

Firma ELPRIM działa na polskim rynku od 2003 roku. Działamy na rynku usług elektro-energetycznych oraz teletechnicznych. Zajmujemy się wykonywaniem, projektowaniem i serwisem instalacji elektrycznych i teletechnicznych na terenie całego kraju, terytorium Unii Europejskiej i poza nim. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług w zakresie prac projektowych, budowlanych, instalacyjnych i utrzymaniowych. W swojej działalności szczególnie zwracamy uwagę na profesjonalizm zatrudnianej kadry i jej wysokie kompetencje.

Dowiedz się więcej
Kariera

Jeśli jesteś kreatywny - dołącz do Nas!zobacz aktualne oferty pracy